Новини

Відвідування краєзнавчого музею в м.Красноград


Друга Світова війна залишила глибокий слід в пам'яті людства. У звільненні Красноградського району брали участь вихідці з Казахстану.
     Працівники КУ "Красноградського краєзнавчого музею ім. П. Д. Мартиновича» Красноградської районної ради провели дослідження по відродженню пам'яті загиблих воїнів. Велику допомогу в цьому надала співголова Національного громадського об'єднання при Харківській обласній державній адміністрації Макка Каражанова і історик, реставратор Тетяна Крупа.
          До Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в музеї планується поповнення експозиції, де будуть використані матеріали історика, дослідника К.М.Фролова і громадського міського національного об'єднання казахстанців "Берлік", що допоможе встановити історичну правду і достовірність фактів звільнення Красноградського району.

10 березня 2020 р почесний консул Республіки Казахстан у м Харків Емін Наджафлі і супроводжуючі його особи відвідали Красноградський краєзнавчий музей і зустрілися з Головою Красноградської районної державної адміністрації Олександром Кайдаш, головою Красноградської районної ради Володимиром Птішніком і міським головою Володимиром Максимом. В ході конструктивної бесіди було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо збереження історичної пам'яті та розвиток міжнародних зв'язків між Казахстаном і Красноградщині.