Новини

Посол Республики Казахстан Дархан Калєтаєв вручивши вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленський.

15 квітня 2020 року Посол Республіки Казахстан Дархан Калєтаєв вручив вірчі грамоти Президенту України Володимиру Зеленському.

Під час бесіди в рамках церемонії Посол підтвердив зацікавленість вищого керівництва Казахстану в розвитку прагматичного співробітництва з Україною з найширшого кола питань. При цьому, він відзначив тісний історичний зв'язок народів двох країн і значний потенціал торгово-економічного і культурно-гуманітарного співробітництва між двома державами.

У свою чергу, Президент В.Зеленський висловив вдячність Президенту РК Касим-Жомарту Токаєву за всебічну підтримку в організації поставок гуманітарних вантажів з Китаю до України через територію нашої країни для боротьби з коронавірусом. Він високо оцінив вживані в Казахстані заходи щодо нерозповсюдження вірусної інфекції, а також злагоджену взаємодію двох країн з оперативного повернення співвітчизників з України і Казахстану.

Глава України наголосив на визначній ролі і авторитеті Першого Президента РК - Єлбаси Нурсултана Назарбаєва в міжнародному співтоваристві. Підкреслив його особливий внесок до становлення і розвитку дружніх казахстансько-українських відносин.

Крім того, під час бесіди були обговорені питання реалізації низки великих інвестиційних проектів у промисловості, машинобудуванні, сільському господарстві, IT-індустрії, а також розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного коридору.